MENU

Kuantan Municipal Council
Photo Name Designation Tel Fax Email
YH Dato Haji Fadzilla Bin Haji Salleh, DSAP., DIMP., SMP., AAP Yang DiPertua 09-5121666/5121555 fadzilla@mpk.gov.my
Noraidah Binti Talib Setiausaha Pejabat/Pembantu Khas 09-5121666/5121555 noraidah@mpk.gov.my
Pejabat Yang Dipertua
Photo Name Designation Tel Fax Email
Hajah Hamiza binti Hamzah YH. Dato' Hajah Hamiza binti Hamzah, DIMP., SMP., AAP Setiausaha 09-5121666/5121555 hamiza@mpk.gov.my
Nor Aziah Binti Abd Aziz Setiausaha Pejabat/ Pembantu Khas 09-5121666/5121555 noraziah@mpk.gov.my
Seksyen Perundangan dan Pendakwaan
Photo Name Designation Tel Fax Email
Aliza Binti Yahaya Pengarah Seksyen Perundangan dan Pendakwaan 09-5121666/5121555 aliza@mpk.gov.my
Shahrul Azlan Bin Abd Rahim Pegawai Undang-undang L44 09-5121666/5121555 shahrul@mpk.gov.my
Mazni Binti Abd Rahim Penolong Pegawai Undang-undang L32 09-5121666/5121555 haizad@mpk.gov.my
Norsalwa binti Niyamil Penolong Pegawai Tadbir N29 09-5121666/5121555 hafizah@mpk.gov.my
Seksyen Pusat Setempat (OSC)
Photo Name Designation Tel Fax Email
Hajah Che Huzzana Binti Che Husain Ketua Seksyen Pusat Setempat 09-5121666/5121555 huzzana@mpk.gov.my
Noraminah Binti Khatib Penolong Pegawai Perancang Bandar & Desa J29 09-5121666/5121555 noraminah@mpk.gov.my