MENU

KUANTAN MUNICIPAL COUNCIL MEMBER

 

President

Dato' Haji Fadzilla bin Haji Salleh, DIMP., SMP., AAP
E-mel : fadzilla@mpk.gov.my

YAM Tengku Besar Pahang Tengku Kamil Ismail Bin Tengku Seri Paduka Shahbandar Idris Shah

YAM Tengku Besar Pahang
   Tengku Kamil Ismail Bin Tengku Seri Paduka Shahbandar Idris Shah
SSAP., SIMP
tengku_kamil@mpk.gov.my

YH. Dato' Dr. Haji Abd Wahid Bin Abd Manap, DIMP., SAP

YH. Dato' Dr. Hj Abd Wahid
Bin Abd Manap
DIMP., SAP
abd_wahid@mpk.gov.my

Dato' Hajah Zaitun binti Mat, DIMP., PPN., PJK

YH. Dato' Hajah Zaitun Bte Mat
DIMP., PPN., PJK
zaitun@mpk.gov.my

En. Wan Solihi Bin Wan Hassan, SMP., AMP

YH. Dato' Wan Solihi Bin Wan Hassan
DIMP., SMP., AMP
wan_solihi@mpk.gov.my

En.Lee Yong Wei
Dato' Lee Yong Wei, DIMP., AMP., PJK
lee_yong_wei@mpk.gov.my

En. Matandor A/L U. Vengadasalam, AMN., PKC

Encik Matandor A/L Subbiah
SMP., AMN., PJK
matandor@mpk.gov.my

En. Pang Ching Chay
Encik Pang Ching Chay, PJK
pang_ching_chay@mpk.gov.my

En. Yap Kim Heng

Encik Yap Kim Heng, AMP., PPN 
yap_kim_heng@mpk.gov.my

 Encik Nara @ Nikman Bin Nordin

Kapten (B) Umor Arbain Bin Haji Dollah, SAP.,PKT.,PJM 
umor_arbain@mpk.gov.my

 Encik Nara @ Nikman Bin Nordin

Encik Nara @ Nikman Bin Nordin
nara@mpk.gov.my

Encik Nara @ Nikman Bin Nordin

Tuan Haji Hassan Bin Mohamad, PJK
hassan_mohamad@mpk.gov.my

Encik Nara @ Nikman Bin Nordin

Encik Norjubaidi Bin Chamkari 
norjubaidi@mpk.gov.mymy

 Encik Nara @ Nikman Bin Nordin

Cik Faridah Binti Mat Firu 
faridah_matfiru@mpk.gov.my

mahespari

Puan Mahespari A/P Narayanasamy, PJK 

mahespari@mpk.gov.my