MENU
 

Dato' Haji Fadzilla bin Haji Salleh, DIMP., SMP., AAP

YANG DIPERTUA

E-mel :  fadzilla@mpk.gov.my
Tel : 09-5121500

 
 

Hajah Hamiza Binti Hamzah AAP.,

Setiausaha

E-mel : hamiza@mpk.gov.my
Tel : 09-5121504

 

Hajah Aliza binti Yahaya

Pengarah Seksyen Perundangan dan Pendakwaan

E-mel : aliza@mpk.gov.my
Tel : 09-5121580

Yusoff bin Husain

Pengarah Seksyen Penswastaan
dan Aset Khas

E-mel : yusoff@mpk.gov.my
Tel : 09-5734666

Hajah Che Huzzana bt. Che Hussain

Ketua Seksyen Pusat Setempat (OSC)

E-mel : huzzana@mpk.gov.my
Tel : 09-5121172

 

 

 

Suhaliah Binti Ali

Ketua Unit Penswastaan
dan Serambi Teruntum

E-mel : suhaliah@mpk.gov.my
Tel : 09-5734666

 

Izad Zainal bin Muhammad Safian

Ketua Seksyen Perhubungan Awam

E-mel : izad@mpk.gov.my
Tel : 09-5121600

Rohana Binti Zulkifli

Ketua Seksyen Pesuruhjaya Bangunan (COB)

E-mel : rohana@mpk.gov.my
Tel : 09-5162309

Norkansina Binti Mohamed Sidek

Ketua Seksyen Audit Dalam

E-mel : kansina@mpk.gov.my
Tel : 5121521

JABATAN PENGURUSAN DAN PENGUATKUASAAN
 

Tuan Haji Mohd Fauzee bin Muhammad
Pengarah Jabatan Pengurusan
Dan Penguatkuasaan

E-mel : jas@mpk.gov.my
Tel : 09-5134873

 

 

   Haslinda binti Hassan

Timbalan Pengarah

Ketua Bahagian Khidmat Pengurusan

E-mel : haslinda@mpk.gov.my
Tel : 09-5121528

 

 

Mohd Nassri bin Mat Hussin

Ketua Bahagian Penguatkuasaan
Dan Keselamatan

E-mel : nassri@mpk.gov.my
Tel :  09-5121668

Norkamawati binti Kamal

Ketua Bahagian Korporat
Dan Latihan

E-mel: nkamawati@mpk.gov.my
Tel: 09-5121522

 

Nurul Ashikin binti Ahmad Khairudin

Pemangku Ketua Bahagian Teknologi Maklumat

E-mel : sheekin@mpk.gov.my
Tel : 09-5121613

JABATAN PERBENDAHARAAN
 
 

Tuan Haji Mohd Nizam Bin Mahayuddin

Pengarah Jabatan Perbendaharaan

E-mel : nizam@mpk.gov.my
Tel : 09-5121588

 

Aniza Binti Abdul Rani

Timbalan Pengarah

Ketua Bahagian Belanjawan dan Perolehan

E-mel : aniza@mpk.gov.my
Tel : 09-5162591

Norsaliza Binti Saffrim

Ketua Bahagian Kewangan dan Akaun

E-mel : saliza@mpk.gov.my
Tel : 09-5121546

Mohamad Saat bin Ahmad

Ketua Bahagian Cukai Taksiran

E-mel : saat@mpk.gov.my
Tel : 09-5121546

 

Ishak bin Zaidin

Ketua Bahagian Letak Kereta

E-mel : ishak@mpk.gov.my
Tel : 09-5121592

 
JABATAN KEJURUTERAAN
 

Muhammad Azha bin Abd Rani

Pengarah Jabatan Kejuruteraan

Emel : azha@mpk.gov.my
Tel : 09-5121510 

 

Khairil Shuhaidi bin Khalid Rani

Ketua Bahagian Penyelenggaraan

E-mel : khairil_shuhaidi@mpk.gov.my
Tel : 09-5121561

 

 

Kamarunzaman Bin Haji Mansor

Ketua Bahagian Mekanikal
Dan Pengangkutan

E-mel : kamarunzaman@mpk.gov.my
Tel : 09-5111658

JABATAN PERANCANGAN PEMBANGUNAN

 

 

Rahimi bin Abdul Rahman

Pengarah Jabatan Perancangan Pembangunan

E-mel : rahimi@mpk.gov.my 
Tel : 09-5121527

 

Tuan Haji Mohd Hisamudin bin Ideris

Ketua Bahagian Kawalan
Pembangunan

E-mel: hisamudin@mpk.gov.my
Tel : 09-5121529

Rozina bt. Hazali

Ketua Bahagian Pembangunan Lestari

E-mel :  rozi@mpk.gov.my
 Tel: 09-5121531

Rosila binti Haji Maarof @ Md Khalid

Pemangku Ketua Bahagian Bangunan

E-mel : rosila@mpk.gov.my
Tel : 09-5121136

JABATAN PEMBANGUNAN PERNIAGAAN DAN PELESENAN 

 

 

Tuan Haji Alias bin Sudin

Pengarah Jabatan Pembangunan Perniagaan Dan Pelesenan

E-mel : aliassudin@mpk.gov.my
Tel : 09-5123300

 

Mohamed Shairulkamri bin Mohamed Shainudin

Timbalan Pengarah

Bahagian Penjaja dan
Kawalan Perniagaan

E-mel : shairul@mpk.gov.my
Tel : 09-5121574

 

Zunizuddin bin Shamsuddin

Pemangku Ketua Bahagian Pelesenan

E-mel : zunizuddin@mpk.gov.my
Tel : 09-5121663

JABATAN PEMBANGUNAN KOMUNITI DAN PELANCONGAN
 

Suraini Binti Abdul Hamid

Timbalan Pengarah

Ketua Bahagian Komuniti Dan Sukan

E-mel : suraini_ah@mpk.gov.my
Tel : 09-5735239

 

 

Kamarulazlan Bin Mohd Pati

Ketua Bahagian Pelancongan dan Kebudayaan

Emel : kamarulazlan@mpk.gov.my

Tel : -

 

JABATAN PENILAIAN
 

Mohamad Anwar bin Othman

Pengarah Jabatan Penilaian

E-mel : anwar@mpk.gov.my
Tel : 09-5121502

 

Mohd Khairil Hazwan bin Omar

Timbalan Pengarah Bahagian Penilaian

E-mel : khairil_hazwan@mpk.gov.my
Tel : 09-5121543

 

Cik Fadila Rahima binti Mohamad Nazri

Ketua Bahagian Pengurusan Harta 

E-mel : fadila@mpk.gov.my
Tel : 09-5121653

JABATAN PERKHIDMATAN PERBANDARAN
 

Ab Malek bin Mat Ariffin

Pengarah Jabatan Perkhidmatan Perbandaran

E-mel : malek@mpk.gov.my
Tel :  09-5111601

 

Mohamad Basri bin Abdullah

Timbalan Pengarah

Ketua Bahagian Perkhidmatan
Perbandaran

E-mel : basri@mpk.gov.my
Tel : 09-5111602

 

Osman bin Chik

Ketua Bahagian Kesihatan Persekitaran

E-mel : osmanchik@mpk.gov.my
Tel: 09-5837527

JABATAN LANDSKAP
 

Tahir @ Tony bin Abu Bakar, AMP.,

Pengarah Jabatan Landskap

E-mel : tony_tahir@mpk.gov.my
Tel : 09-5673333

 

Shaharuddin bin Safiullah

Timbalan Pengarah

Ketua Bahagian Pembangunan
Landskap

E-mel : shaharuddin@mpk.gov.my
Tel : 09-5673333

 

Hazlin binti Husain

Ketua Bahagian Penyelenggaraan Landskap

E-mel : hazlin@mpk.gov.my
Tel : 09-5673333