MENU

Seksyen Pusat Setempat (OSC)
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Suzilawati Binti Othman Penolong Pegawai Perancang Bandar & Desa J29 09-5121666/5121555 suzilawati@mpk.gov.my
Mohd Aziyuddin Bin Abdul Mubin Penolong Pegawai Senibina J29 09-5121666/5121555 aziyuddin@mpk.gov.my
Norsalwa Binti Niyami Penolong Jurutera JA29 09-5121666/5121555 norsalwa@mpk.gov.my
Salwana Binti Salim Penolong Jurutera JA29 09-5121666/5121555 salwana@mpk.gov.my
Hafizul Bin Hazali Penolong Jurutera JA29 09-5121666/5121555 hafizul_hazali@mpk.gov.my
Seksyen Penswastaan dan Aset Khas
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Yusoff bin Hussain Pengarah Seksyen Penswastaan dan Aset Khas 09-5121666/5121555 yusoff@mpk.gov.my
Seksyen Perhubungan Awam
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Izad Zainal Bin Muhammad Safian Ketua Seksyen Perhubungan Awam 09-5121666/5121555 izad@mpk.gov.my
Jabatan Perbendaharaan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Tuan Haji Mohd Nizam Bin Mahayuddin Pengarah Jabatan Perbendaharaan 09-5121666/5121555 nizam@mpk.gov.my
Datin Roliza Bt Bidin Setiausaha Pejabat/Pembantu Khas 09-5121666/5121555 liz@mpk.gov.my
Bahagian Kewangan dan Akaun
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Norsaliza Bt Saffrim Akauntan WA41 09-5121666/5121555 saliza@mpk.gov.my