MENU

Seksyen Pusat Setempat (OSC)
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Suzilawati Binti Othman Penolong Pegawai Perancang Bandar & Desa J29 09-5121666/5121555 suzilawati@mpk.gov.my
Mohd Aziyuddin Bin Abdul Mubin Penolong Pegawai Senibina J29 09-5121666/5121555 aziyuddin@mpk.gov.my
Norsalwa Binti Niyami Penolong Jurutera JA29 09-5121666/5121555 norsalwa@mpk.gov.my
Salwana Binti Salim Penolong Jurutera JA29 09-5121666/5121555 salwana@mpk.gov.my
Hafizul Bin Hazali Penolong Jurutera JA29 09-5121666/5121555 hafizul_hazali@mpk.gov.my
Seksyen Penswastaan dan Aset Khas
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Suhaliah binti Ali Pegawai Tadbir N41 09-5121666/5121555 suhaliah@mpk.gov.my
Seksyen Perhubungan Awam dan Korporat
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Norkamawati Bt Kamal Pegawai Tadbir N41 09-5121666/5121555 nkamawati@mpk.gov.my
Nur Atieqah Binti Makhozaini Penolong Pegawai Tadbir N29 09-5121666/5121555 atieqah@mpk.gov.my
Suhaida Bt Abdul Manaf Pembantu Tadbir (P/0) KUP N22 09-5121666/5121555 suhaida@mpk.gov.my
Nor Ieda Binti Radzi Pembantu Tadbir (P/0) KUP N22 09-5121666/5121555 nor_ieda@mpk.gov.my